СПІЛЬНІ РЕСУРСИ


Центральний сайт Громадської Палати України. На ньому розпочинається поєднання зусиль громадських організацій і членів суспільства для праці над Законодавчою базою України й спільним виконанням розумних, гуманістичних та демократичних суспільних перебудов.
WWW.DEMOCRACY.COM.UA

Зареєструвати свою персоніфіковану ніком (ім’ям або псевдонімом) участь у системі спеціалізованого електронного форуму та отримати віртуальний робочій кабінет, а також увійти до існуючої електронної політичної фракції (тематичної коаліції), або заснувати власну, можливо – скориставшись робочім ресурсом цього домену. Даний ресурс створено для персоніфікованої участі у процесі вільного законотворення, методологічною основою якого, для нас, є принципи раціонального обговорення, які обумовлює Громадська Палата України. Тому, кожний з учасників Громадської Палати України, автоматично реєструється і у цьому ресурсі й отримавши в електронному листі пароль доступу до нього , надалі, може видозмінювати форму маніфестації своєї присутності у цьому ресурсі - за власним бажанням.

WWW.GRU.NET.TF

Сайт Громадської Ради України який служить для входження юридичних осіб Громадських Організацій України у всеукраїнську асоціацію, що має за мету - створення, у юридичній перспективі, Двопалатної системи Парламенту України, з умовами існування Другої палати, як  - палати безпосереднього представництва у процесі державотворення широкої громадськості, за посередництвом Громадських (не Політичних) Організацій України.

WWW.NKU.KIEV.UA
Електронна газета-університет "Новий Курс України", де ви можете розмістити свою публіцистичну статтю або новину в тематичних рубриках - кафедрах.
WWW.SLOVO.NET.TF
Версія електронної газети-університету "Новий Курс України", де ви можете розмістити свою публіцистичну статтю в тематичних рубриках - факультетах.
WWW.NAUKA.NET.TF
Версія електронної газети-університету "Новий Курс України", де ви можете розмістити свою науково-популярну статтю або новину в тематичних рубриках - факультетах та кафедрах.
WWW.UNIVER.NET.TF
Сайт Електронного Громадського Університету. На ньому ви можете розмістити свою наукову статтю, працю, книгу, або прикладну розробку у тематичних факультетах та кафедрах. Усі вищезгадані сайти для розміщення матеріалів побудовані по принципу вільних суспільних кураторів своїх окремих професійних розділів - керівників факультетів та кафедр.
WWW.SVOBODA.NET.TF
Цей сайт присвячено розгляду проблеми Свободи людини та Демократії.
WWW.ncuxomex.POCHTA.RU
Сайт присвячено проблемам суспільних психотехнологій, теоретичної та соціальної Психології. Орган Суспільної Ради з питань Психології.
WWW.SOCADVER.ORG.UA
Сайт присвячено проблемам Соціальної Реклами. Орган Суспільної Ради з питань Реклами.